Eleganckie biuro z przemyślanym podziałem stref - meble Intelli office to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów. Szeroka gama biurek pojedyńczych jak i podwójnych z przegrodą tapicerowaną, poduszki na kontenerach, do tego ścianki działowe tapicerowane identyczną tkaniną co przegrody pozwalają na wygodną i aranżację typowych biur jak i open space. Polecamy również wysokie szafki przybiurkowe, które dzielą przestrzeń. Całość jak zawsze perfekcyjnie wykonana.

Intelli to również ścianki wolnostojące, ustawiene w linii prostej lub w kształcie litery L, ścianki posiadają metalowe stopy Systemowe ścianki działowe stosujemy do naszych systemów, jak do mebli, które klient już posiada. Duży wybór kolorystyczny tkanin pozwala na stworzenie ciekawych wnętrz

Intelli na tle konkurencji wyróżnia również cena - jest to propozycja dla osób szukających wyposażenia w przystępnej cenie. W standardzie biurko podwójne zawsze posiada tapicerowaną przegrodę (obustronnie). 

Rabat 20% od podanych cen katalogowych 

Należy doliczyć podatek VAT 23%
 
 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leganckie biuro z przemyślanym podziałem stref - meble Intelli office to odpowiedź na oczekiwania naszych klientów. Szeroka gama biurek pojedyńczych jak i podwójnych z przegrodą tapicerowaną, poduszki na kontenerach, do tego ścianki działowe tapicerowane identyczną tkaniną co przegrody pozwalają na wygodną i aranżację typowych biur jak i open space. Polecamy również wysokie szafki przybiurkowe, które dzielą przestrzeń. Całość jak zawsze perfekcyjnie wykonana.

Intelli to również ścianki wolnostojące, ustawienie w lini prostej lub w kształcie litery L, ścianki posiadają metalowe stopy. Systemowe ścianki działowe stosujemy do naszych systemów, jak do mebli, które klient już posiada. Duży wybór kolorystyczny tkanin pozwala na stworzenie ciekawych wnętrz

Intelli na tle konkurencji wyróżnia również cena - jest to propozycja dla osób szukających wyposażenia w przystępnej cenie. W standardzie biurko podwójne zawsze posiada tapicerowaną przegrodę (obustronnie). 

 

Rabat 20% od podanych cen katalogowych 

Należy doliczyć podatek VAT 23%

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- - - - -